ArCADia LT 10.4 – nowa wersja

Pojawiła się nowa wersja programu ArCADia LT 10.4. Program ten ma pozmieniany układ opcji na wstążkach, opcje poprzednio znajdujące się na wstążce System zostały przeniesione na Narzędzia główne oraz Widok. Opcje konkretnych modułów zostały na swoich miejscach. Wśród opcji Eksportu doszły owe formaty:

ArCADia LT zapisuje i otwiera pliki dwg w formacie do Autocada 2013, ale jeśli otrzymamy plik z wyższej wersji, czyli 2018 to przy otwieraniu zostanie on automatycznie przekonwertowany na format 2013. W oryginalnym pliku zostanie zmieniona nazwa, a my będziemy pracować na przekonwertowanym.

Z innych zmian wprowadzonych w programie, a warte wymienienia to okno Szyku, modyfikacji, która wprowadza wielokopie elementy albo kołowo albo prostokątnie.

Czytelne okno z wyborem typu szyku i wszystkimi jego parametrami ułatwi teraz korzystanie z tej opcji.

Inną zmianą w programie jest zmiana koloru blokowanej grupy lub warstwy. Jeśli otrzymaliśmy od kogoś plik z warstwami stworzonymi w innym programie CAD, część z nich jest zablokowana lub my je zablokujemy na zakładce podrys w oknie Menadżera projektu to zmienią one kolor na ciemniejszy. Tak samo będą się zachowywały grupy elementów np. ścian, przewodów, które zostaną zablokowane lub będą znajdowały się na innym widoku.

Views All Time
Views All Time
520
Views Today
Views Today
1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *